Rólunk.

Egyesületünk 2016. február 19-én alakult.

Tagjaink idősebbek és fiatalabbak, lányok és fiúk, hölgyek és urak. Sokfélék vagyunk, ezért is lett a nevünk "szivárvány". Egy valami azért közös bennünk, mindannyiunknak van egy kis nehezítettsége. De ettől függetlenül vidámak vagyunk, szeretjük a verseket, sőt, több tagunk saját maga is ír. Szeretünk kipróbálni mindenféle kézműves technikákat, és nagyon szeretünk múzeumba járni, kirándulni. Tavaly Bátaszéken jártunk, az idén az ozorai és a simontornyai várat készülünk bevenni.

Fiatalabb tagjaink kedvéért zenés, táncos rendezvényeket is tartunk.

Találkozóinkat jelenleg még a Hamüled Kft. klubhelyiségében tartjuk (Kossuth u. 7.), de új, nagyobb helyet keresünk.

Sok szeretettel várunk közénk bárkit, aki kéthetente pénteken szívesen jönne egy vidám társaságba. Ha hivatalos ügyek intézésében kell segíteni, szintén lehet hozzánk fordulni.