Meghívó rendkívüli közgyűlésre!

Tisztelt tagtársunk!

A Paksi Szivárvány Egyesület elnöksége nevében rendkívüli közgyűlést hívok össze.

A közgyűlés helye: Hamüled Kft. társalgója, 7030 Paks, Kossuth u. 7.

A közgyűlés időpontja: 2016. május 20. 14:30

Amennyiben a közgyűlés ebben az időpontban nem határozatképes, a következő közgyűlés időpontja 2016. május 20. 15:00. (Ebben az időpontban a megjelentek számától függetlenül a közgyűlés határozatképes.)

Napirendi pontok:

1. Az egyesület nevének megváltoztatása Szivárvány Egyesületről Paksi Szivárvány Egyesületre.
  2. Az alapszabály X.5. pontjának kiegészítése (az elnök joga, hogy a rendkívüli közgyűlést sürgős esetben bármikor összehívja, akkor is, ha nem áll rendelkezésre 15 nap).

Indoklás: Paks Város KISEB Bizottsága által kiírt pályázatra való jelentkezésünk elbírálása addig függőben van, amíg a Szekszárdi Törvényszéknél Egyesületünk nem kerül bejegyzésre. A rendelkezésre álló idő rövidsége miatt rendkívüli közgyűlés összehívásáról döntöttünk.

Üdvözlettel az elnökség nevében: Pákoliczné Lengyel Erika