Kedves látogatóink, kedves barátaink!

Mai napon szembesültünk vele, hogy a Magyar Munkáspárt a tudomásunk és az engedélyünk nélkül felhasználta a Paksi Szivárvány Egyesület nevét a párt kiadványaiban és interjúkban. Az információk sajnos egyesületünk tagjaitól származtak, akik az említett pártnak is tagjai. Ők a mai napon egyesületi és vezetőségi tagságukról lemondtak. Ügyükről majd a közgyűlés fog dönteni.
Az egyesület vezetőjeként a tagság teljes egyetértésével kijelenthetem, hogy az eset minket nagyon felháborított, a történtektől elhatárolódunk, mert bár lehet, hogy ami történt, nem jogszerűtlen, de mindenképpen etikátlan. Az egyesület továbbra is tartja magát az alapszabályban leírtakhoz, miszerint semmilyen jellegű pártpolitikát nem folytatunk.
Kérjük jelen közleményünk figyelembevételét!

Köszönettel: a tagság nevében az egyesület vezetősége.

Paks, 2017. szeptember 8.